Dil Seçiniz
Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Hakkımızda

Hakkımızda

“Tarladan Sofralara Doğal ve Sağlıklı Ürünler” prensibiyle sektörün güvenilir şirketleri arasında yer almayı başaran Avagro Tarım Kimya, yönetim ve kalite politikasını da bu doğrultuda sürdürüyor.
“Dünya Tarımının Kimyasını Önemsiyoruz” sloganıyla adımını attığı sektörde kaliteli ürün ve hizmet denince akla ilk gelen kurumlardan biri haline gelen Avagro, müşterilerinden tedarikçilerine, çalışanlarından topluma kadar tüm paydaşlar için değer yaratıyor. Üretirken de tüketirken de sağlıklı yaşamdan yana olanların dostu Avagro Tarım Kimya 2013 yılında Antalya Organize Sanayi Bölgesi Toptancılar Sitesinde kuruldu Avagro. İlk günden beri Araştırma ve Geliştirme (AR-GE) çalışmalarına büyük önem verdi. Uzman kimyagerler ile oluşturduğu Ar-Ge Laboratuvarı ile her geçen gün daha iyiye doğru yol alan Avagro, gerek ürünlerin gerekse de ticari faaliyetlerinin temeline şeffaflık, dürüstlük, karşılıklı saygı, etik değerlere bağlılık, çevreye duyarlılık ve toplumsal sorumluluk ilkelerini yerleştirdi.


Avagro Tarım Kimya; müşterilerine, çalışanlarına, topluma ve çevreye karşı sorumluluklar taşır. Kurumsallık, teknoloji, çalışanlarının motivasyonu ve müşteri memnuniyeti; faaliyetlerinin ana eksenini oluşturur. Varoluşundan bu yana kalitesinden taviz vermeden mükemmelliğin detayda gizli olduğu bilinci ve daima daha iyiyi hedefleyerek çağdaş bir hizmet sunar. Kalite standartlarını sürekli geliştirip, pazardaki güvenilirlik konumunu korumayı birincil amaç olarak belirler. Bu amaca ulaşmak için müşteri güven ve memnuniyetini sağlamak ön plandadır. Firma, sürekli öğrenme ve iyileştirme çabası içinde hızla büyümektedir.


“Doğallık Doğamızda Var” diyen Avagro Tarım Kimya; tüm faaliyetlerini uluslararası standartlara uygun olarak gerçekleştiriyor. Bu doğrultuda; tüm dünyada kabul gören standartlara uygun olarak, Kalite Yönetim Sistemi, Çevre Yönetim Sistemi ve İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi’ni başarıyla yürütüyor.


Bu politikanın sürekliliğini sağlayan ana başlıklar ise
Müşterilerin üretim ve hizmetlerinin aksamaması için ürünlerin sağlam, etkili ve güvenilir olmasını sağlamak.
Dünyadaki teknolojileri, standartları sürekli izleyerek müşterilerinin beklentilerini aşan ürünler sağlamak.
Müşterilere uygun fiyat ve üstün kalite ile mevzuata uygun, zamanında ve güvenilir ürünler sunmak.
Çalışanların sağlığını, güvenliğini, bugününü ve yarınını güvence altına almak; kuruma bağlılığını ve memnuniyetini artırmak amacıyla aktiviteler düzenleyerek bireysel gelişimlerini artırmak; şeffaf yönetim ilkesi doğrultusunda bilgi, sorumluluk paylaşımı ile yetkilendirilmiş takım ruhunu sürekli zinde tutmak.
Tedarikçilerle sıkı ve sürekli işbirliği kurarak gelişmelerini sağlamak, sonuçları izlemek, hizmet zinciri halkalarının tümünün sağlamlığından emin olmak şeklinde sıralanabilir.
Avagro Tarım Kimya; tüm faaliyetlerinde insanı en temel değer olarak kabul eder ve daha güvenli, sağlıklı bir çalışma ortamı yaratarak her türlü kayıp riskini en aza indirmeyi öncelikli iş hedefi olarak benimser.